Zlepšení komfortu v období menopauzy MENOPAUSE WeCare

Kód: 8594213570020
1 590 Kč
Skladem
Možnosti doručení

120 tobolek v balení

Komplex nejúčinnějších přírodních ingrediencí pro zmírnění nepříjemných projevů menopauzy a pro celkové zlepšení komfortu v tomto náročném období.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benefity:

  • Přispívá k menopauzálnímu komfortu
  • Příznivě působí na duševní zdraví a proti stresu
  • Přispívá k normálnímu stavu pokožky
  • Nezpůsobuje váhový přírůstek  
  • Regulace hormonální aktivity

Klíčové složky:

Červený jetel:
Tato rostlina, běžně se vyskytující na českých loukách, má blahodárné účinky. Červený jetel je tradičně používán pro vysoký obsah přírodních fytoestrogenů. Tyto látky podobné ženským hormonům pomáhají ženám lépe zvládat návaly horka, neklid a pocit podráždění. Jetel je také jedním z nejlepších přírodních zdrojů izoflavonů, které se hodí na negativní projevy klimakterických hormonálních změn.

Pupalka dvouletá:
Menopauza způsobuje pokles hladin ženských hormonů estrogenu a progesteronu. Jejich deficit způsobuje nepravidelný cyklus a další nežádoucí symptomy, jako jsou návaly horka, noční pocení, poruchy spánku, změny nálad, ztráta libida, přírůstek váhy a mnohé další. Pupalka dvouletá je bylinkou vhodnou ke zmírnění všech těchto obtíží. 


Rebarborové kořeny:
Kromě typické kyselé chuti má rebarbora také nevšední účinky. Její kořen obsahuje velké množství vitaminu C a vápníku nezbytných pro imunitu a dobrý stav kůže, kostí i zubů. Železo je klíčové pro správný metabolismus a dostatek životní energie. Vysoký obsah vlákniny podporuje správné trávení. Kořen rebarbory dodává tělu antioxidanty, jako je kyselina askorbová, která podporuje optimální fungování nervového systému.

Celkový obsah účinných látek v 1 denní dávce

Složení 4 tobolek:
4 tobolky  RHP*Vápník (pidolát vápenatý) – 12,85% Ca404 mg50Pupalka dvouletá, extract 10:1267 mg**Hořčík (pidolát hořečnatý) – 8,5% Mg235,5 mg63Brokolice extract 10:1200,00 mg**Mikrokrystalická celulózaplnidlo**Oligosacharidy100,00 mg**Drmek obecný, extrakt 10:180,00 mg**Třezalka tečkovaná, extrakt 10:160,00 mg**Stearan hořečnatýprotispékavá látka**Lékořice kořen, extrakt 5:133 mg**Červený jetel, extract – 40% isoflavonů26,7 mg**Ploštičník hroznatý, extrakt 4:16,7 mg**Rebarbora extrakt 10:12,7 mg**Vitamin K2 (menachinon) – 1%50 µg66Želatinaobal tobolky*** %RHP = referenční hodnota příjmu  ** RHP není stanovena. Doporučená denní dávka odpovídá 4 tobolkám.

Doporučené denní dávkování:

4 tobolky. Užívejte mezi jídly buď naráz nebo 2x denně 2 tobolky, dostatečně zapijte vodou.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakéhokoliv podezření na jaterní onemocnění přerušte užívání přípravku a poraďte se se svým lékařem. Neužívejte nalačno. Výrobek může obsahovat stopy mléka, obilovin obsahující lepek a vajec. 

Složení:

Vápník (pidolát vápenatý) – 12,85% Ca, Pupalka dvouletá extract 10:1 268 mg, Hořčík (pidolát hořečnatý) – 8,5% Mg, Brokolice extract 10:1 200 mg, Mikrokrystalická celulóza plnidlo, Oligosacharidy 100 mg, Drmek obecný extrakt 10:1 80 mg, Třezalka tečkovaná, extrakt 10:1 60 mg, Stearan hořečnatý protispékavá látka, Lékořice kořen extrakt 5:1 33 mg, Červený jetel, extract – 40% isoflavonů 26,7 mg, Ploštičník hroznatý extrakt 4:1 6,7 mg, Rebarbora extrakt 10:1 2,7 mg, Vitamin K2 (menachinon) – 1%, Želatina obal tobolky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WeCare, aneb účinná péče o vaše zdraví.

V dnešním uspěchaném tempu moderního života často zanedbáváme vlastní zdraví a péči o sebe sama. Neposkytujeme tělu potřebnou kvalitní a vyváženou stravu a mnohdy přehlížíme důležitost prevence. Proto jsme byly vyvinuty výživové doplňky nové generace WeCare. Receptury byly navrženy bez jakýchkoli limitů s použitím těch nejkvalitnějších surovin pro zajištění maximální účinnosti. Značka jde cestou inovace a její vývoj nikdy neustává. Nepoužívá běžné suroviny, používá jen ty nejkvalitnější. Nespoléhá na sílu jedné látky, receptury jsou vždy komplexní a díky tomu účinné.

Každý z produktů prochází náročným procesem vývoje, testování a schvalování, a to vše pod dozorem expertního týmu odborníků. WeCare používá výhradně ingredience, které byly testovány třetí stranou a jsou podpořeny klinickými studiemi.