StaminOrising Complex (12 amp. x 7 ml) Orising

Kód: OR9500
1 666 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Bioessence StaminORising Lotion

Důvody pro používání Staminorisingu: Pečlivé laboratorní studie potvrdily, že aktivní kmenové rostlinné buňky: - zachovávají vitalitu pokožky - zpomalují přirozený proces stárnutí folikulů - fungují pro obnovu a omlazení na buněčné úrovni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní látky:

Olej z máty peprné, extrakt z buněčných kultur jablka zahradního, extrakt ze semen moringy, glutamin, kofein

Návod k použití:

Pro integrovaný přístup během procedury StaminORising se doporučuje používat fytoesenciální bylinný vlasový šampon StaminORising obsahující kmenové buňky rostlinného původu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka ORISING začala na kosmetickém trhu působit již v roce 1998. Vyvíjí profesionální péči o vlasy, založenou na přírodních účinných látkách s vysokou koncentrací. Cílem značky je nabízet na trhu trichologické produkty vysoké profesionality. Značka rychle rozvinula svůj trh ve 40 zemích Evropského společenství i mimo Evropu, včetně Ruska, Ukrajiny, Turecka, Kazachstánu, Saúdské Arábie, Kuvajtu, Singapuru a Austrálie.

Výrobky ORISING jsou vždy v popředí svého druhu a úspěšně se prodávají ve specializovaných vlasových klinikách, v trichologických centrech, kadeřnických salonech vysoké úrovně, v lékárnách a parfumeriích. Jejich kvalita je oceňována po celém světě.