Podpora sexuální touhy a aktivity pro ženy LIBIDO WeCare

Kód: 8594213570044
1 590 Kč
Skladem
Možnosti doručení

120 tobolek v balení

Speciálně vyvinutý komplex aktivních látek přináší ženám nový zdroj životní energie, která dodá pozitivní impuls vašemu sexuálnímu životu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benefity:

  • Podněcuje sexuální touhu a aktivitu
  • Silné přírodní afrodiziakum
  • Podporuje dobrou psychickou kondici
  • Stimuluje zdravý reprodukční systém

Klíčové složky:

Damiána:
Damiána je nenápadný severoamerický keř s mocnými účinky. Jeho listy působí jako silné afrodiziakum. Tato rostlina se žlutými květy se tradičně využívá k podpoře libida, tedy pro podporu sexuální aktivity, probuzení touhy a vášně. Mezi pozitivní účinky patří i příjemné uvolnění a intenzivnější prožitky nejen při dosažení orgasmu. 

Ženšen:
Extrakt z kořene ženšenu probouzí v lidském těle i ta nejospalejší nervová zakončení. Jedná se o pomalu rostoucí trvalku nenápadného květu, jejíž kořen oplývá až neuvěřitelnými schopnostmi. V Asii se používá k povzbuzení potence již téměř 5000 let. Kromě obecných posilujících účinků na tělo a mysl se ženšen užívá jako stimulant, afrodiziakum. 

Maca:
Maca má mnohaletou tradici již z dob Inků, kteří ji používali na posílení před bitvou, zvýšení sexuální energie nebo pro zbystření mysli. Věřili také, že právě maca je zdrojem mládí a vitality. Díky afrodiziakálním účinkům se jí přezdívá „peruánská viagra“. Sklízí se kořen, který je následně zpracováván metodou zvanou gelatinizace, díky níž je garantována maximální účinnost rostliny.

Celkový obsah účinných látek v 1 denní dávce:

Složení 4 tobolek:
Obsah účinných látek4 tobolkyMikrokrystalická celulózaplnidloPískavice řecké seno, extract 10:1300 mgMaka peruánská, extrakt z kořene 10:1130 mgSerenoa repens (Saw palmetto), mletý plod (45% mastných kyselin)100 mgPastala rozkladitá (damiana), extract 10:1100 mgTribulus terrestris, extrakt z natě (60% saponinů)60 mgStearan hořečnatýprotispékavá látka L-Arginin.HCl – 82,69%20 mgVšehoj pravý (ženšen), extract 10:120 mgPepř černý, extrakt z plodu (Bioperine) – 95% piperinu1 mgŽelatina. Doporučená denní dávka odpovídá 4 tobolkám.


Doporučené denní dávkování:

2 tobolky 2x denně,  dostatečně zapijte vodou.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání nebo se poraďte se svým lékařem. Neužívejte nalačno. Výrobek může obsahovat stopy mléka, obilovin obsahující lepek a vajec. 

Složení:

Mikrokrystalická celulóza plnidlo, Pískavice řecké seno extract 10:1 300 mg, Maka peruánská extrakt z kořene 10:1 130 mg, Serenoa repens (Saw palmetto) mletý plod (45% mastných kyselin) 100 mg, Pastala rozkladitá (damiana) extract 10:1 100 mg, Tribulus terrestris extrakt z natě (60% saponinů) 60 mg, Stearan hořečnatý protispékavá látka, L-Arginin.HCl – 82,69% 20 mg, Všehoj pravý (ženšen) extract 10:1 20 mg, Pepř černý extrakt z plodu (Bioperine) – 95% piperinu 1 mg, Želatina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WeCare, aneb účinná péče o vaše zdraví.

V dnešním uspěchaném tempu moderního života často zanedbáváme vlastní zdraví a péči o sebe sama. Neposkytujeme tělu potřebnou kvalitní a vyváženou stravu a mnohdy přehlížíme důležitost prevence. Proto jsme byly vyvinuty výživové doplňky nové generace WeCare. Receptury byly navrženy bez jakýchkoli limitů s použitím těch nejkvalitnějších surovin pro zajištění maximální účinnosti. Značka jde cestou inovace a její vývoj nikdy neustává. Nepoužívá běžné suroviny, používá jen ty nejkvalitnější. Nespoléhá na sílu jedné látky, receptury jsou vždy komplexní a díky tomu účinné.

Každý z produktů prochází náročným procesem vývoje, testování a schvalování, a to vše pod dozorem expertního týmu odborníků. WeCare používá výhradně ingredience, které byly testovány třetí stranou a jsou podpořeny klinickými studiemi.