💐Ke Dni matek s kódem SOLO15 - sleva 15 % na Váš nakup *nevztahuje se na již zlevněné produkty .💐

Tisíce žen milují toto sérum!

Drahé krásky, 

dneska si pojďme dát do hledáčku ikonickou kosmetickou značku Praxis

V kosmetickém průmyslu, kde inovace a kvalita hrají klíčovou roli, značka Praxis Proteoglycanos vyniká svými speciálně formulovanými skleněnými ampulkami, které si získaly srdce mnoha žen. Ampulky Praxis jsou vysoce ceněny pro své intenzivní účinky a schopnost cíleně řešit různé potřeby pleti.

Jejich oficiální název je Praxis Proteoglycanos, který napovídá, že hlavní aktivní složkou jsou proteoglykany, což jsou velké molekuly složené z proteinů a glykosaminoglykanů, které podporují hydrataci, pevnost a pružnost pokožky tím, že váží vodu a podporují strukturu tkáně.

praxis blog 1

Mezi nejnovější přírůstky v našem portfoliu značky Praxis patří noční varianta Praxis Night Facial Renew a Praxis Hyaluronic s blahodárnou kyselinou hyaluronovou. Tato séra jsou navržena tak, aby maximálně vyhovovala specifickým potřebám pleti během noční regenerace nebo pro intenzivní hydrataci. A úplnou horkou novinkou je mix těchto dvou, který můžete objednat zde.

praxis mix

Pojďme si tyto nováčky blíže představit:

Praxis Night je ideálním řešením pro mastnou pleť, která vyžaduje sjednocení tónu a zredukování nedokonalostí. Díky obsahu AHA kyselin, které podporují obnovu pokožky a stimulují produkci kolagenu, poskytuje produkt přes noc výrazný peelingový efekt.

Na druhou stranu, Praxis Hyaluronic nabízí hlubokou hydrataci díky svému bohatému obsahu kyseliny hyaluronové, která je známá svou schopností udržet v pokožce vysokou úroveň vlhkosti. Tato séra jsou vhodná pro různé typy pleti a pomáhají vyhlazovat vrásky a zpevnit pleť.

Zajímavostí, která stojí za zmínku, je balení ampulí do tmavého skla. Toto nejenže chrání cenné složky séra před světlem a prodlužuje tak jejich trvanlivost, ale je také ekologičtějším řešením balení. 

praxis oil free

Další předností ampulí Praxis Proteoglycanos je jejich ekonomičnost jedna ampulka může vydržet až na tři použití, což zákaznicím umožňuje maximálně využít potenciál produktu pro dlouhodobější péči.

Pro milovnice kosmetiky, které hledají efektivní a šetrné řešení pro svoji pleť, tento kosmetický brand nabízí různorodé varianty, jsou jsou například zelené Oil Free pro citlivou pokožku, oranžové s vitamínem C nebo máme v nabídce také druh pro muže For Men.

praxis4

Zdaleka ale neoblíbenější variantou jsou Praxis Classics, které obsahují navíc SPF, tedy faktor, který je v období slunečného počasí velmi klíčovou složkou. Statisticky jsou ampulky Praxis Classis jsou naprostý TOP a až 80 % našich zákaznic se opakovaně vrací k této formě skincare.

Praxis kontinuálně dokazuje, že inovace spolu s důrazem na kvalitu a uživatelskou spokojenost jsou klíčem k úspěchu v kosmetickém průmyslu, a proto není divu, že si v žebříčku prodejnosti udržují přední příčky!