💐Ke Dni matek s kódem SOLO15 - sleva 15 % na Váš nakup *nevztahuje se na již zlevněné produkty .💐

Mikrojehličkový Váleček

Kód: GWP-13-ROL0.3
Novinka
Značka: DR.LEVY
1 299 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Mikrojehličkový váleček pro bezpečné použití doma

Pro pevnější a hladší pokožku

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MicroSkin Roller se skládá z 9 disků se 60 ultra ostrými titanovými jehlami – celkem 540 mikrohrotů

Jemně mikro-exfoliuje odumřelou kůži a nečistoty na povrchu pokožky, čímž účinně podporuje buněčné okysličení a optimální obnovu buněk. Tím, že umožňuje větší penetraci produktu, mikrojehličkování pomocí MicroSkin Roller zlepšuje infuzi aktivních složek a pružnost plei.

Pouhými 2 až 3 aplikacemi týdně je pleť jemnější a vypadá viditelně jasnější; nedokonalosti pomalu mizí, pleť je svěžejší a má zářivý lesk

 

KLÍČOVÉ BENEFITY:

•Účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky a zachycené toxiny
•Zlepšuje pronikání účinných látek
•Podporuje přirozené omlazení a obnovu pleti
•Pomáhá redukovat kožní nedokonalosti a rozšířené póry
•Po pravidelném používání je pleť jasnější a svěžejší

JAK POUŽÍVAT:
1. Čištění válečku MicroSkin Roller: před použitím váleček MicroSkin Roller vydezinfikujte. Váleček můžete například namočit do alkoholu (mezi 75° a 90°) nebo do vody ohřáté alespoň na 75° Celsia na 5 až 7 minut.

2. Čištění pleti: Vyčistěte pleť správně čisticím prostředkem 3Deep™ (na mokrou pokožku).

3. První aktivace: Naneste jednu dávku Booster Serum na obličej, krk nebo dekolt.  Než budete pokračovat, vždy počkejte 60 sekund (tzv. “Slepá minuta”).

4. Aplikace ve tvaru hvězdy: Natočte MicroSkin Roller na obličej nebo jakoukoli cílovou zónu, kde bylo aplikováno Booster Serum. Lehce zatlačte na kůži a rolujte na každé zóně vodorovně (2 až 3krát). Poté opakujte svislým pohybem 2x nebo 3x. Dokončete 2 nebo 3 diagonálními pohyby. Mezi každou změnou směru zvedněte válec. Ujistěte se, že jakýkoli tlak, který aplikujete, je vám příjemný. Na hůře dosažitelná místa můžete při rolování pokožku jemně napínat prsty.

5. Druhá aktivace: Naneste Booster Serum na obličej nebo jakoukoli cílovou zónu pro výživu a doplnění. Přidejte dávku Booster Cream. Uzavřete svůj rituál péče o pleť pomocí Pollution Shield (finišer péče o pleť) pro komplexní ochranu proti znečištění a matný povrch.

Mikrojehly 0,3 mm pronikají pouze do nejsvrchnější vrstvy kůže (stratum corneum); zážitek je tak bezbolestný a luxusně pohodlný.

Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití a bezpečnostní opatření.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Objevte naši novou značku v e-shopu – Dr. LEVY Skincare. Za patentovaným vzorcem a exkluzivní recepturou kmenových buněk stojí výzkum oceněný Nobelovou cenou. Dr. Phillip Levy, švýcarský lídr v oblasti estetiky, přináší světu revoluční péči o pleť založenou na dermálních kmenových buňkách. Příběh začal jeho inovativními metodami, jako je Nefertiti Lift®, který obnovuje kontury obličeje bez chirurgického zákroku. A nyní přinášíme tyto pokročilé technologie přímo k vám, abyste mohli zažít dokonalou péči o pleť."