🌷S kódem SOLO15 - sleva 15 % na Váš nakup *nevztahuje se na již zlevněné produkty .🌷

Kosmetické sérum na vrásky Forget About Age

Kód: MAC06
2 140 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kosmetické sérum na vrásky (COSMETIC SERUM FOR WRINKLES FORGET ABOUT AGE)

Forget About Age je kosmetické sérum s okamžitým liftingovým účinkem, doporučené pro vrásčitou, zralou pleť. Efekty jsou viditelné již při první aplikaci: odstraňuje pytle pod očima, viditelně redukuje tvorbu vrásek a výrazových linek, kryje póry, zlepšuje tón a elasticitu pleti, dodává jí zářivý, mladý vzhled.

S hexapeptidy, bez konzervantů, bez parfemace, bez alergenů, bez silikonu, bez parafinu, testováno na nikl, cruelty free.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: hydratujte pleť sérem nebo krémem a umožněte pleti jej vstřebat před použitím Instant Wrinkle Eraser. Pro nejlepší výsledky se vyhněte příliš olejovým produktům. Instant Wrinkle Eraser může být použit po neolejovém tekutém make-upu (vyhněte se příliš tmavým odstínům), ale pudrové produkty mohou značně snížit nebo vyrušit efektivitu přípravku Forget About Age. Po nanesení se nedotýkejte daných oblastí a nenanášejte na ně žádné další produkty. Pokračujte jemným poklepáním a masáží produktu přímo na vráskách typu vraních stop kolem očí a dalších, zatímco udržujete zbylé mimické svaly povolené. Čím rychleji se sérum vstřebá a uschne, tím lepší budou výsledky, takže můžete zároveň sušit pleť proudem chladného vzduchu (například fén s možností studeného vzduchu). Instant Wrinkle Eraser usychá během 2 minut, ale jeho proces aktivace pokračuje dalších 8 minut: je důležité udržet relaxovanou mimiku po celou tuto dobu aktivace. Každá pleť vyžaduje jiné množství Instant Wrinkle Eraseru: vyzkoušejte alespoň dvě různé aplikace pro zjištění správné kvantity pro vaši pleť. Nadměrná vrstva může zanechat bílé stopy na pleti, kterých se můžete zbavit teplou vodou (opatrně, abyste se nezbavili veškerého produktu). Suchá nebo mastná pleť zkompromituje výsledek, takže je nezbytné čistit a hydratovat pleť před každou aplikací. Po nanesení sérum není ovlivňováno přímým slunečním zářením. Nemastný opalovací krém může být aplikován před použitím séra.

 

Upozornění: Pokud se produkt dostane do očí, důkladně je propláchněte. Nepoužívejte na rány, oděrky, podrážděné a citlivé oblasti. během první minuty po nanesení můžete pociťovat jemné brnění, které během pár sekund mizí. Nenanášejte na na/blízko vnějších nebo orálních mukózních tkání. Pouze pro vnější použití. Při pozření kontaktujte lékaře, před učiněním dalších kroků. Výrobce/distributor odmítá zodpovědnost za jiná použití, než ta stanovena v sekci "Použití".

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: