💐Ke Dni matek s kódem SOLO15 - sleva 15 % na Váš nakup *nevztahuje se na již zlevněné produkty .💐

iS Clinical Extreme Protect SPF 30 - Ochranný krém 100g

Kód: 1351.100
2 499 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Extreme Protect SPF 30 / 100 g

 

OCHRANA, HYDRATACE, REGENERACE


Multifunkční ochranný krém, který účinně chrání pokožku před širokým spektrem UVA/UVB paprsků, současně intenzivně hydratuje a zjemňuje ji. Vzorec krému obsahuje patentovanou technologii Extremozymes® a komplex účinných antioxidantů, které chrání a regenerují DNA, což se potvrzuje klinickými výzkumy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝHODY:

• Chrání a obnovuje kolagen a DNA buněk s technologií Extremozymes®
• Každodenní ochrana širokého spektra před UVA/UVB paprsky
• Hydratuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku
• Zmírňuje erytém
• Vytváří bohatou na antioxidanty ochranu
• Zmenšuje viditelnost vrásek

INDIKACE:

• Pro všechny typy pokožky
• Citlivá pleť
• Ochrana
• Sluneční spáleniny
• Dehydratovaná pokožka
• Každodenní ochrana

POPIS
Neprůzračný krém od bílé do žluté barvy

OBJEMY PRO MALOOBCHODNÍ PRODEJ
100 g

PROFESIONÁLNÍ OBJEM
240 g

DÁVKOVÁNÍ
Mírné množství pro jednu aplikaci

KLIČOVÉ AKTIVNÍ LÁTKY

 

Technologie Extremozymes® 3.0%
Patentovaná kombinace extremofilních enzymů, které nejenom chrání před poškozením proteiny a komponenty DNA pokožky, současně je také obnovují.

Inkapsulovaný organický octinoxat 5.5%
Chrání pokožku před fotostárnutím. Pohlcuje, odráží ultrafialové paprsky, vytváří ochrannou barieru.

Oxid zinečnatý 4.12 % 
Pohlcuje a odráží ultrafialové záření; účinná antiseptická složka, která podporuje hojení ran.

Tokoferol
(vitamín E) 3,6%

Tento antioxidant je nejdůležitější lipofilní vitamín, nezbytný pro pokožku. Používá se ve velkém množství na povrch pokožky pro antioxidační ochranu. Pomáhá snížit zánět, normalizuje proces hojení ran a jizev.

SLOŽENÍ

 

Octinoxate 5.50%, Zinc Oxide 4.12%. Inactive ingredients: Water. Polyacrylamide. Tocopherol. Ethylhexyl PaImitate. PPG-3 Myristyl Ether,Cetyl Alcohol,Glycol Stearate SE, VP/Hexadecene Copolymer,Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Asiaticoside, Asiatic Acid,Madecassic Acid, Sodium Dihydroxycetyl Phosphate, Ethyl Linoleate, Oleyl Alcohol,Glyceryl Stearate, Octyldodecyl Neopentanoate, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol,PEG-100 Stearate, C13-14 lsoparaffin, Laureth-7, Phenoxyethanol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost je výrobcem kosmeceutiky farmaceutické třídy zpracování , což je prokázáno klinickými a praktickými výsledky. Přípravky kalifornské laboratoře, vyráběné pod značkou iS CLINICAL®, jsou uznávány mnoha experty z oblasti kosmetologie a estetické medecíny.

Mezinárodní tým profesionálů společnosti Innovative Skincare® zahrnuje pod jednou střechou odborníky z oblasti farmakologie rostlin, molekulární biologie, biochemie a medicíny. Výsledkem jejich společné práce a výzkumu jsou dosažení v oblasti péče o pleť a anti-aging medicíny.

Léčebnou kosmeceutiku iS CLINICAL® nabízí svým zákazníkům přední dermatologové, plastičtí chirurgové, zdravotnická centra, salóny krásy a experti, jejichž oborem je péče o pleť po celém světě.
Universální série kosmeceutiky
Při vytváření série kvalitních přípravků péče o pleť pro čištění, hydrataci a ochranu před sluncem, odborníci Innovative Skincare® používají nejnovější, klinicky schválené látky a ingredience, které jsou na kosmetickém trhu už přes deset let.

Série výrobků se pravidelně obnovuje a doplňuje se. Přidávají se přípravky, určené pro regeneraci a prevenci. Je to nová generace přípravků péče o pleť, kterou je možné snadno kombinovat a používat při různých ošetřeních.

Filozofie společnosti
Innovative Skincare® vyrábí kosmetické přípravky, které zlepšují fyzický a emoční komfort lidí v celém světě. Společnost se drží nejvyšších etických a obchodních standardů, podporuje a rozvíjí vědu v oblastí péče o pleť.

Nezbytnou součástí filozofie společnosti je přání pomáhat lidem. Innovative Skincare® jsou zakladateli, sponzory a partnery mnoha dobročinných programů a akcí. Zvláštní místo zaujímá projekt iS CANCER CARE™, zaměřený na zlepšení kvality života pacientů, kteří jsou v průběhu léčby onkologických onemocnění.

Vyrobeno v Kalifornii
Společnost Innovative Skincare® je hrdá na to, že má možnost samostatně vyrábět, vylepšovat a distribuovat svou produkci. Právě toto dovoluje kontrolovat kapacitu výroby, obsah a kvalitu výrobků.