💐Ke Dni matek s kódem SOLO15 - sleva 15 % na Váš nakup *nevztahuje se na již zlevněné produkty .💐

iS Clinical Warming Honey Cleanser - Zahřívací čistící gel 120 g

Kód: 1305.120
1 500 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Warming Honey Cleanser 120 g

 

HLUBOKÉ ČIŠTĚNÍ, HYDRATACE, ZKLIDŇUJÍCÍ ÚČINEK


Úžasný čistící přípravek s medem, enzymy papaji a výtažkem ze zeleného čaje, které po nanesení zahřívají pokožku a také ji jemně čistí. Unikátní kombinace látek jemně exfoliuje a důkladně čistí pokožku, zachovává její přírozenou lipidovou bariéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝHODY:

• Hluboce čistí pokožku, zužuje póry
• Antimikrobní, antibakteriální a protiplísňový přípravek
• Pomáhá kontrolovat akné
• Úžasný medový gel
• Neobsahuje parabeny

INDIKACE:

• Pro všechny typy pleti
• Nerovný reliéf pleti
• Akné
• Rozšířené póry
• Stárnoucí pleť

POPIS
Hustý neprůzračný gel od jasného do světle jantarové barvy

OBJEMY PRO MALOOBCHODNÍ PRODEJ
120 ml

PROFESIONÁLNÍ OBJEM
240 ml

DÁVKOVÁNÍ
Malé množství  (1-2 ml na jednu aplikaci)

KLÍČOVÉ AKTIVNÍ LÁTKY

 

Glycerin 45%
Je nezbytný pro normální fungování ochranné bariéry pokožky a ochranu během procesu hojení. Zjemňuje a zklidňuje suchou a podrážděnou pokožku po ošetření.

Med 40%
Má silné antibakteriální, antiplísňové a antizánětlivé účinky. Napomáhá obnovení a regeneraci pokožky, hojení ran. Pomáhá kontrolovat akné.

Výtažek z listů zeleného čaje 1%
Má silné antibakteriální, antifungální a protizánětlivé vlastnosti. Oprava a regenerace pokožky. Pomáhá kontrolovat akné a podporuje hojení ran.

Enzymy papainu (papája) 1.5%
Enzymy papainu působí jako exfoliační látky, rozpouští a ničí proteinové vazby mezi odumřelými kožními buňkami.

SLOŽENÍ

 

Glycerin, Honey/MeVMiel, Myristic Acid, Olive Oil PEG-7 Esters, Papain, Polyglyceryl-10 Behenate/Eicosadioate, Royal Jelly, Camellia Sinensis Leaf Extract, Polysorbate 80,Sodium Lauryl Sulfoacetate, Propolis Extract [Extrait de Propolis]. Triethanolamine, 1,2-Hexanediol,Caprylyl Glycol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost je výrobcem kosmeceutiky farmaceutické třídy zpracování , což je prokázáno klinickými a praktickými výsledky. Přípravky kalifornské laboratoře, vyráběné pod značkou iS CLINICAL®, jsou uznávány mnoha experty z oblasti kosmetologie a estetické medecíny.

Mezinárodní tým profesionálů společnosti Innovative Skincare® zahrnuje pod jednou střechou odborníky z oblasti farmakologie rostlin, molekulární biologie, biochemie a medicíny. Výsledkem jejich společné práce a výzkumu jsou dosažení v oblasti péče o pleť a anti-aging medicíny.

Léčebnou kosmeceutiku iS CLINICAL® nabízí svým zákazníkům přední dermatologové, plastičtí chirurgové, zdravotnická centra, salóny krásy a experti, jejichž oborem je péče o pleť po celém světě.
Universální série kosmeceutiky
Při vytváření série kvalitních přípravků péče o pleť pro čištění, hydrataci a ochranu před sluncem, odborníci Innovative Skincare® používají nejnovější, klinicky schválené látky a ingredience, které jsou na kosmetickém trhu už přes deset let.

Série výrobků se pravidelně obnovuje a doplňuje se. Přidávají se přípravky, určené pro regeneraci a prevenci. Je to nová generace přípravků péče o pleť, kterou je možné snadno kombinovat a používat při různých ošetřeních.

Filozofie společnosti
Innovative Skincare® vyrábí kosmetické přípravky, které zlepšují fyzický a emoční komfort lidí v celém světě. Společnost se drží nejvyšších etických a obchodních standardů, podporuje a rozvíjí vědu v oblastí péče o pleť.

Nezbytnou součástí filozofie společnosti je přání pomáhat lidem. Innovative Skincare® jsou zakladateli, sponzory a partnery mnoha dobročinných programů a akcí. Zvláštní místo zaujímá projekt iS CANCER CARE™, zaměřený na zlepšení kvality života pacientů, kteří jsou v průběhu léčby onkologických onemocnění.

Vyrobeno v Kalifornii
Společnost Innovative Skincare® je hrdá na to, že má možnost samostatně vyrábět, vylepšovat a distribuovat svou produkci. Právě toto dovoluje kontrolovat kapacitu výroby, obsah a kvalitu výrobků.