💐Ke Dni matek s kódem SOLO15 - sleva 15 % na Váš nakup *nevztahuje se na již zlevněné produkty .💐

iS Clinical Hydra-Intensive Cooling Masque - Intenzivní hydratační maska 120 g

Kód: 1504.120
Beauty Tip
Značka: IS CLINICAL
2 950 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Hydra-Intensive cooling masque 120 g

 

 

REGENERACE, ZKLIDNĚNÍ, HYDRATACE

Luxusní ochlazující ošetření, které osvěžuje, oživuje, zklidňuje a hydratuje pokožku. Efektivní profesionální vzorec obsahuje rostlinné antioxidanty a kyselinu hyaluronovou rostlinného původu. Po aplikaci masky je pokožka svěží, hydratovaná, zregenerovaná a rozjasněná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝHODY:

• Zajišťuje hlubokou hydrataci
• Osvěžuje a zklidňuje pokožku
• Zajišťuje ochranu před volnými radikály
• Je velmi vhodná pro pleť se slunečními spáleninami
• Pomáhá odstranit zánět
• Neobsahuje parabeny

INDIKACE:

• Pro všechny typy pokožky
• Dehydratovaná pleť
• Akné
• Sluneční spáleniny
• Po procedurní ošetření (neablativní)

POPIS
Světle zelený poloprůzračný gel

OBJEMY PRO MALOOBCHODNÍ PRODEJ
120 g

PROFESIONÁLNÍ OBJEM
240 G

DÁVKOVÁNÍ
Nevelké množství

KLÍČOVÉ AKTIVNÍ LÁTKY

 

Olej z rozmarýnových listů 7.0%
Silný antioxidant s protizánětlivými, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi, má také výrazné a protinádorové účinky.

Kyselina hyaluronová (Hyaluronát sodný) 5.0%
Hluboce hydratuje, má hydrofilní vlastnosti: vytváří vodíkové vazby s molekulami vody 1800krát větší, než je jeho vlastní molekulová hmotnost.

Šťáva z listů barbadoského aloe vera 3.0%
Napomáhá hojení ran a podporuje syntézu kolagenu, má protizánětlivý a protimikrobiální účinek.

Extrakt z čínského listu kamélie 1,0%
Silný antioxidant, zabraňuje poškození DNA, působí proti oxidačnímu stresu. Má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá obnovit imunitu pokožky.

Extrakt z hroznových pecek 1.0%
Silný antioxidant, který zmírňuje podráždění a podporuje rychlé hojení povrchových ran.

Extrakt z kořene lékořice 1.0%
Antioxidant s protizánětlivými, zklidňujícími a hojivými vlastnostmi. Působí jako depigmentační agent.

Asiaticosides, Asiatic and Madecasic Acid (Centella Asiatica) 1.0%
Silné antioxidanty, které stimulují syntézu kolagenu a zlepšují mikrocirkulaci, zásobování kapilární krví a vaskulární funkci. Podporuje hojení ran a opravy poškozených tkání, včetně redukce jizev.

Výtažek enzymů Pichia / Resveratrol 1.0%
Biologicky dostupná forma resveratrolu získaná symbiózou hub a rostlinných složek, obsahuje mnoho užitečných vlastností pro pokožku, včetně antioxidačních, protizánětlivých, zajišťuje ochranu před škodlivými vnějšími faktory (jako je vystavení pokožky slunečnímu záření), vyživuje pokožku, rozjasňuje, zmírňuje vrásky a hydratuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost je výrobcem kosmeceutiky farmaceutické třídy zpracování , což je prokázáno klinickými a praktickými výsledky. Přípravky kalifornské laboratoře, vyráběné pod značkou iS CLINICAL®, jsou uznávány mnoha experty z oblasti kosmetologie a estetické medecíny.

Mezinárodní tým profesionálů společnosti Innovative Skincare® zahrnuje pod jednou střechou odborníky z oblasti farmakologie rostlin, molekulární biologie, biochemie a medicíny. Výsledkem jejich společné práce a výzkumu jsou dosažení v oblasti péče o pleť a anti-aging medicíny.

Léčebnou kosmeceutiku iS CLINICAL® nabízí svým zákazníkům přední dermatologové, plastičtí chirurgové, zdravotnická centra, salóny krásy a experti, jejichž oborem je péče o pleť po celém světě.
Universální série kosmeceutiky
Při vytváření série kvalitních přípravků péče o pleť pro čištění, hydrataci a ochranu před sluncem, odborníci Innovative Skincare® používají nejnovější, klinicky schválené látky a ingredience, které jsou na kosmetickém trhu už přes deset let.

Série výrobků se pravidelně obnovuje a doplňuje se. Přidávají se přípravky, určené pro regeneraci a prevenci. Je to nová generace přípravků péče o pleť, kterou je možné snadno kombinovat a používat při různých ošetřeních.

Filozofie společnosti
Innovative Skincare® vyrábí kosmetické přípravky, které zlepšují fyzický a emoční komfort lidí v celém světě. Společnost se drží nejvyšších etických a obchodních standardů, podporuje a rozvíjí vědu v oblastí péče o pleť.

Nezbytnou součástí filozofie společnosti je přání pomáhat lidem. Innovative Skincare® jsou zakladateli, sponzory a partnery mnoha dobročinných programů a akcí. Zvláštní místo zaujímá projekt iS CANCER CARE™, zaměřený na zlepšení kvality života pacientů, kteří jsou v průběhu léčby onkologických onemocnění.

Vyrobeno v Kalifornii
Společnost Innovative Skincare® je hrdá na to, že má možnost samostatně vyrábět, vylepšovat a distribuovat svou produkci. Právě toto dovoluje kontrolovat kapacitu výroby, obsah a kvalitu výrobků.