iS Clinical Copper Firming Mist - Zpevňující sprej s mědí 75 ml

Kód: 1702.075
1 299 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Copper firming mist 75 ml

 

ANTI-AGING, ANTIOXIDAČNÍ OCHRANA, ZPEVNĚNÍ


Osvěžující jemný sprej, který okamžitě změkčuje a naplňuje pokožku vláhou. Zpevňuje a reguluje přírodní bilanci pokožky díky obsažení mědí, která je nezbytným prvkem v lidském organismu, a L-PCA kyseliny rostlinného původu, která koriguje funkce mazových žláz tak, že se produkuje méně kožního mazu. Je velmi vhodný na suchou a dehydratovanou pokožku, používá se při slunečních spáleninách a po procedurách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝHODY:

• Zajišťuje okamžitou osvěžující hydrataci
• Zvyšuje elasticitu a pružnost pokožky
• Pomáhá obnovit ochrannou bariéru pleti
• Účinně zklidňuje pleť po spáleninách, zmírňuje zarudnutí
• Je velmi užitečné na cestách
• Neobsahuje parabeny

INDIKACE:

• Pro všechny typy pleti
• Dehydratovaná pleť
• Stárnoucí pleť
• Sluneční spáleniny
• Před- a post-procedurní péče

POPIS
Poloprůzračná světle modrá tekutina

OBJEMY PRO MALOOBCHODNÍ PRODEJ
75 ml

DÁVKOVÁNÍ
Hojně na obličej a na krk

KLIČOVÉ AKTIVNÍ LÁTKY

 

Měď (Copper PCA) 1,0%
Pomáhá zpevnit pokožku a reguluje produkci kožního mazu. Stimuluje syntézu kolagenu.

Výtažek z listů Cesmíny paraguajské,
výtažek z ořechu kolového, výtažek z guarany 1.0%

Antibakteriální, antiplísňová ochrana a antioxidantními, tonizujícími a zpevňujícími účinky.

Resveratrol (Pichia/fermentní výtažek z pecek hroznového vína) 1,0%
Biologicky dostupná forma resveratolu získaná symbiózou hub a rostlinných složek. Má mnoho příznivých vlastností pro pokožku, včetně antioxidačních a protizánětlivých vlastností. Chrání před škodlivými vnějšími faktory (například před slunečním zářením), vyživuje, rozjasňuje a zvlhčuje pokožku, pomáhá redukovat vrásky.

SLOŽENÍ

 

Water/Aqua/Eau, Copper PCA, Saccharomyces/Copper Ferment, Pichia/Resveratrol Ferment Extract, Cola Nitida Seed Extract, Paullinia Cupana Extract, llex Paraguariensis Leaf Extract, Butylene Glycol,Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Blue 1 (Cl 42090).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost je výrobcem kosmeceutiky farmaceutické třídy zpracování , což je prokázáno klinickými a praktickými výsledky. Přípravky kalifornské laboratoře, vyráběné pod značkou iS CLINICAL®, jsou uznávány mnoha experty z oblasti kosmetologie a estetické medecíny.

Mezinárodní tým profesionálů společnosti Innovative Skincare® zahrnuje pod jednou střechou odborníky z oblasti farmakologie rostlin, molekulární biologie, biochemie a medicíny. Výsledkem jejich společné práce a výzkumu jsou dosažení v oblasti péče o pleť a anti-aging medicíny.

Léčebnou kosmeceutiku iS CLINICAL® nabízí svým zákazníkům přední dermatologové, plastičtí chirurgové, zdravotnická centra, salóny krásy a experti, jejichž oborem je péče o pleť po celém světě.
Universální série kosmeceutiky
Při vytváření série kvalitních přípravků péče o pleť pro čištění, hydrataci a ochranu před sluncem, odborníci Innovative Skincare® používají nejnovější, klinicky schválené látky a ingredience, které jsou na kosmetickém trhu už přes deset let.

Série výrobků se pravidelně obnovuje a doplňuje se. Přidávají se přípravky, určené pro regeneraci a prevenci. Je to nová generace přípravků péče o pleť, kterou je možné snadno kombinovat a používat při různých ošetřeních.

Filozofie společnosti
Innovative Skincare® vyrábí kosmetické přípravky, které zlepšují fyzický a emoční komfort lidí v celém světě. Společnost se drží nejvyšších etických a obchodních standardů, podporuje a rozvíjí vědu v oblastí péče o pleť.

Nezbytnou součástí filozofie společnosti je přání pomáhat lidem. Innovative Skincare® jsou zakladateli, sponzory a partnery mnoha dobročinných programů a akcí. Zvláštní místo zaujímá projekt iS CANCER CARE™, zaměřený na zlepšení kvality života pacientů, kteří jsou v průběhu léčby onkologických onemocnění.

Vyrobeno v Kalifornii
Společnost Innovative Skincare® je hrdá na to, že má možnost samostatně vyrábět, vylepšovat a distribuovat svou produkci. Právě toto dovoluje kontrolovat kapacitu výroby, obsah a kvalitu výrobků.