iS Clinical Active Peel System - Dvoukrokový peelingový systém 1ks.

Kód: 3411
200 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Active Peel System( Step 1 and 2 treatments) 1ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvoukrokový peelingový systém  od americké společností léčebné kosmeceutiky iS CLINICAL je účinná, ale dostatečně šetrná dvoukroková domácí péče určená k vyhlazení a obnově pokožky.  Zároveň také pokožku hydratuje, omlazuje a dodává jí antioxidační ochranu. Peelingový systém je určen k použití obden, kdy po aplikaci na pokožku díky aktivním složkám vyvolává chladivý pocit a mírné štípání.

Pro proceduru je nutná jedna sada peelingu, která se skládá ze dvou kroků:

KROK 1
je speciálně navržen pro účinnou kontrolovanou exfoliaci. Produkt obsahuje vyváženou kombinací silných šetrných kyselin rostlinného původu v kombinaci se zklidňujícími rostlinnými extrakty.
…………………………………………………………………………………………………………………
 

Hlavní aktivní složky:

 • Výtažek z cukrové třtiny (zdroj kyseliny glykolové) 8,0 %
  Složka, která podporuje exfoliaci rohové vrstvy.
 • Koktejl extraktů ovocných kyselin 6,0 %
  Přírodní ovocné a cukerné kyseliny zvyšují exfoliaci a stimulují proces obnovy buněk, který přispívá k vyhlazování vrásek a zároveň napomáhá k lepšímu pronikání výživných složek do hlubších vrstev pokožky.
 • Hamamelis Virginiana (vilín) voda 5,0 %
  Silná protizánětlivá složka obsahující kyselinu gallovou a taniny bojující proti akné, zjemňují, zklidňují a chrání pokožku před poškozením.
 • Extrakt z kůry bílé vrby (zdroj kyseliny salicylové) 3,0 %
  Jemně exfoliuje pokožku, rozpouští a ničí proteinové vazby mezi odumřelými kožními buňkami. Působí protizánětlivě, hloubkově čistí pleť a snižuje viditelnost pórů.
 • Šťáva z listů Aloe Barbados (aloe vera) 2,0%
  Protizánětlivá složka, která podporuje hojení ran, stimuluje syntézu kolagenu a má antimikrobiální vlastnosti.

KROK 2
poskytuje hydrataci a omlazení pokožky díky patentované technologii Extremozymes® a tripeptidu mědi-1 v kombinaci s rostlinnými složkami, které mají zklidňující účinek.

…………………………………………………………………………………………………………………

Hlavní aktivní složky:

 • Extremozymes® 7,0 %
  Patentovaná kombinace enzymů, která byla klinicky prokázána jako účinná. Tato kombinace obnovuje strukturu DNA a chrání ji před poškozením.
 • Pentylenglykol (složka na bázi cukrové třtiny) 3,0%
  Složka odvozená z dužiny cukrové třtiny poskytuje pokožce hydrataci a působí jako přírodní konzervant, který chrání produkt před bakteriemi.
 • Tripeptide mědi -1 (bioidentický růstový faktor) 5,0 %
  Bylo klinicky prokázáno, že tato složka stimuluje syntézu kolagenu v kožních fibroblastech a akumuluje proteiny, glykosaminoglykany (ve dvoufázovém oblouku) a DNA v místě dermálních lézí. Tripeptid mědi-1 také zvyšuje syntézu dekorinu, proteoglykanu, který reguluje syntézu kolagenu a hojení ran.

Efekt:

Aplikace:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost je výrobcem kosmeceutiky farmaceutické třídy zpracování , což je prokázáno klinickými a praktickými výsledky. Přípravky kalifornské laboratoře, vyráběné pod značkou iS CLINICAL®, jsou uznávány mnoha experty z oblasti kosmetologie a estetické medecíny.

Mezinárodní tým profesionálů společnosti Innovative Skincare® zahrnuje pod jednou střechou odborníky z oblasti farmakologie rostlin, molekulární biologie, biochemie a medicíny. Výsledkem jejich společné práce a výzkumu jsou dosažení v oblasti péče o pleť a anti-aging medicíny.

Léčebnou kosmeceutiku iS CLINICAL® nabízí svým zákazníkům přední dermatologové, plastičtí chirurgové, zdravotnická centra, salóny krásy a experti, jejichž oborem je péče o pleť po celém světě.
Universální série kosmeceutiky
Při vytváření série kvalitních přípravků péče o pleť pro čištění, hydrataci a ochranu před sluncem, odborníci Innovative Skincare® používají nejnovější, klinicky schválené látky a ingredience, které jsou na kosmetickém trhu už přes deset let.

Série výrobků se pravidelně obnovuje a doplňuje se. Přidávají se přípravky, určené pro regeneraci a prevenci. Je to nová generace přípravků péče o pleť, kterou je možné snadno kombinovat a používat při různých ošetřeních.

Filozofie společnosti
Innovative Skincare® vyrábí kosmetické přípravky, které zlepšují fyzický a emoční komfort lidí v celém světě. Společnost se drží nejvyšších etických a obchodních standardů, podporuje a rozvíjí vědu v oblastí péče o pleť.

Nezbytnou součástí filozofie společnosti je přání pomáhat lidem. Innovative Skincare® jsou zakladateli, sponzory a partnery mnoha dobročinných programů a akcí. Zvláštní místo zaujímá projekt iS CANCER CARE™, zaměřený na zlepšení kvality života pacientů, kteří jsou v průběhu léčby onkologických onemocnění.

Vyrobeno v Kalifornii
Společnost Innovative Skincare® je hrdá na to, že má možnost samostatně vyrábět, vylepšovat a distribuovat svou produkci. Právě toto dovoluje kontrolovat kapacitu výroby, obsah a kvalitu výrobků.