💐Ke Dni matek s kódem SOLO15 - sleva 15 % na Váš nakup *nevztahuje se na již zlevněné produkty .💐

iS Clinical Sada pro obnovu a rozjasnění

Kód: 6396.PROMO.1B
Beauty Tip
Značka: IS CLINICAL
3 199 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Active glow collection

 

 

ČIŠTĚNÍ | EXFOLIACE | OMLAZENÍ

Sada Active Glow je kombinací multifunkčních a vysoce účinných produktů pro intenzivní obnovu a omlazení pleti. Produkty obsažené v sadě získaly prestižní ocenění a jejich účinnost je potvrzena nezávislými klinickými studiemi. Gel na čištění pokožky Cleansing Complex a Active Serum obsahují účinné rostlinné výtažky a kyselinu salicylovou, které zajišťují jemné čištění pleti, poskytují účinnou, ale šetrnou exfoliaci, celkově zlepšují tón a texturu pleti a snižují viditelnost vrásek. Inovativní Active Peel System je klinicky pokročilé, jemné, rychle působící dvoukrokové ošetření. Krok 1 je speciálně určen pro účinnou exfoliaci s vyváženou kombinací účinných, jemných rostlinných kyselin. Krok 2 poskytuje hloubkovou hydrataci a omlazení pleti pomocí patentované technologie Extremozymes® a tripeptidu mědi-1.
Díky inovativnímu komplexu rostlinných extraktů, antioxidantů a extremozymů obsažených v této sadě je dosaženo neuvěřitelných výsledků a pokožka má opět zdravou záři.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gel na čištění pokožky CLEANSING COMPLEX doporučujeme používat ráno a večer,  protože čištění by mělo vždy být  prvním krokem v každém postupu péče o pleť.

Active Peel System a Active Serum by se měly používat střídavě večer k ošetření a hydrataci pokožky.

Pokud používáte jiné produkty iS CLINICAL, konzultujte vždy se svým kosmetickým specialistou, jak tyto produkty správně kombinovat.

 

Sada péče o pleť Active Glow Collection má několik klíčových výhod:

  • personalizovaný protokol večerní péče o pleť
  • zmírňuje viditelnost pórů a jemných a hlubokých vrásek
  • poskytuje účinnou, ale šetrnou exfoliaci
  • zlepšuje tón a texturu pleti, vyhlazuje ji
  • poskytuje nejen rychlé, ale i dlouhodobé výsledky
  • zlepšuje celkové zdraví a integritu pokožky

Pokud používáte CLEANSING COMPLEX gel 2x denně, mělo by 60 ml vystačit zhruba na měsíc každodenního používání. Tři balení Active Peel System stačí na jeden týden, pokud se použijí s odstupem jednoho dne. Sérum Active Serum 15 ml vystačí asi na šest týdnů používání.

To jak přípravky vydrží samozřejmě záleží na frekvenci používání a také na počtu členů domácnosti, kteří tuto sadu používají.

Rádi bychom vás upozornili na skutečnost, že datum spotřeby jakéhokoliv kosmetického produktu má významný vliv na jeho účinnost. Pokud produkt použijete po expiraci, jeho účinnost může být výrazně nižší. To zvláště platí pro přípravky s ochrannými filtry, protože po datu spotřeby se úroveň ochrany před UV zářením výrazně sníží. Před použitím produktu vždy zkontrolujte termín spotřební doby na obalu. Datum expirace je obvykle dva až tři roky od data výroby.

 

Produkty iS CLINICAL jsou tzv. nesystematické, což znamená, že se po použití nedostanou do systému, a proto se považují za bezpečné při používání během těhotenství a kojení. Avšak použití jakýchkoliv kosmetických produktů doporučujeme konzultovat s lékařem nebo kosmetičkou.

 

Všechny produkty obsažené v sadě ACTIVE GLOW COLLECTION, splňují požadavky TSA na příruční zavazadlo.

 

Gel na čištění pokožky CLEANSING COMPLEX se doporučuje používat ráno i večer k čištění pleti. Active Peel System a Active Serum by se měly používat střídavě večer k ošetření a hydrataci pokožky.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AR Avatar autora | 20.10.2023
Sada vhodná pro problematickou a mastnou pleť . Nikoliv pro suchou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost je výrobcem kosmeceutiky farmaceutické třídy zpracování , což je prokázáno klinickými a praktickými výsledky. Přípravky kalifornské laboratoře, vyráběné pod značkou iS CLINICAL®, jsou uznávány mnoha experty z oblasti kosmetologie a estetické medecíny.

Mezinárodní tým profesionálů společnosti Innovative Skincare® zahrnuje pod jednou střechou odborníky z oblasti farmakologie rostlin, molekulární biologie, biochemie a medicíny. Výsledkem jejich společné práce a výzkumu jsou dosažení v oblasti péče o pleť a anti-aging medicíny.

Léčebnou kosmeceutiku iS CLINICAL® nabízí svým zákazníkům přední dermatologové, plastičtí chirurgové, zdravotnická centra, salóny krásy a experti, jejichž oborem je péče o pleť po celém světě.
Universální série kosmeceutiky
Při vytváření série kvalitních přípravků péče o pleť pro čištění, hydrataci a ochranu před sluncem, odborníci Innovative Skincare® používají nejnovější, klinicky schválené látky a ingredience, které jsou na kosmetickém trhu už přes deset let.

Série výrobků se pravidelně obnovuje a doplňuje se. Přidávají se přípravky, určené pro regeneraci a prevenci. Je to nová generace přípravků péče o pleť, kterou je možné snadno kombinovat a používat při různých ošetřeních.

Filozofie společnosti
Innovative Skincare® vyrábí kosmetické přípravky, které zlepšují fyzický a emoční komfort lidí v celém světě. Společnost se drží nejvyšších etických a obchodních standardů, podporuje a rozvíjí vědu v oblastí péče o pleť.

Nezbytnou součástí filozofie společnosti je přání pomáhat lidem. Innovative Skincare® jsou zakladateli, sponzory a partnery mnoha dobročinných programů a akcí. Zvláštní místo zaujímá projekt iS CANCER CARE™, zaměřený na zlepšení kvality života pacientů, kteří jsou v průběhu léčby onkologických onemocnění.

Vyrobeno v Kalifornii
Společnost Innovative Skincare® je hrdá na to, že má možnost samostatně vyrábět, vylepšovat a distribuovat svou produkci. Právě toto dovoluje kontrolovat kapacitu výroby, obsah a kvalitu výrobků.