D-Lab Nutricosmetics Dávka psychické úlevy "Doses de Clarté Mentale"

Kód: D53LAB
525 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Dávka psychické úlevy. 7 sáčků. Doplněk stravy

 

Vyzařujte pozitivitu!

  • Zlepšuje emocionální rovnováhu
  • Bojuje proti nervovému vypětí
  • Zlepšuje soustředění
  • Zmírňuje psychickou únavu
Zde máte 7 dní pro radikální změnu stavu vaší mysli a zklidnění během těžkých chvil. Toto 100% ORGANICKÉ složení je tvořeno 3 rostlinnými extrakty, známými pro obnovu vitality a energie a kompenzaci fyzické a intelektuální únavy. Ideální způsob pro svěží start a změnu úhlu pohledu!
 
Není vhodné pro těhotné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozornění: Neužívejte při těhotenství. Neužívejte při léčbě depresí. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu doprovázející zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunečním světle, horku a vlhkosti.

Složení (1 sáček): výtažek zázvoru1 2,25 g (ESP2 4,5 g), výtažek maca1,5 g, výtažek šafránu1 titrovaný safranalem 28 mg (ESP2 140 mg).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přední francouzská nutriční kosmetika D-LAB vznikla z přesvědčení, že doplňky stravy mohou být součástí každodenní péče o zdraví. Jedná se o vysoce účinné a cílené doplňky, které podporují krásu zevnitř a zlepšují tak kvalitu pleti či vlasů, pomáhají s hubnutím a formováním postavy nebo vrací do formy maminky po porodu a kojení. Jedině D-LAB nabízí opravdu vysoké koncentrace výtažků bylin, ovoce a dalších přírodních složek uspořádaných do kvalitních originálních receptur. Právě odborné znalosti a vysoká kvalita a účinnost ověřená klinickými testy řádí D-LAB na vrchol přírodních doplňků stravy napomáhající vaší kráse.