HL Daily Micro Peel Pudr/ Pudrový enzymatický peeling

Kód: 155765
1 480 Kč
Skladem
Možnosti doručení

DAILY MICRO PEEL (PRÁŠEK) 75 gr

Vodou aktivovaný enzymatický exfoliační přípravek ve formě mikrogranulí, odstraňuje odumřelé kožní buňky, zjemňuje a regeneruje pleť. Aktivní směs enzymů a vitaminů B3 a C, která napomáhá vyvážit nestejnoměrný odstín, koriguje nadměrnou tvorbu mazu, zlepšuje strukturu pleti a propůjčuje jí jemnou a hladkou strukturu. 

Peeling obsahuje abrazivní mikrogranulí a proto je vhodní pro hrubší pleť.

POZNÁMKA: Nevhodný pro pleť s akné!

Frekvence a počet ošetření: jednou denně nebo podle potřeby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZPŮSOB APLIKACE

Jednou denně si navlhčete tvář a ruce a pak si nasypte prášek do dlaně a vytvořte z něj krémovou hmotu. Masírujte do pokožky po dobu 1–2 minut, v případě potřeby přidejte vodu. Nakonec důkladně opláchněte. Pleť jemným proklepáním osušte a následně použijte doporučený krém. Zabraňte styku s oblastí kontury očí. Nepoužívejte na popraskanou nebo jinak poškozenou pleť.

AKTIVNÍ SLOŽKY

Mikrogranule, enzymy (lipáza a subtilisin), kyselina salicylová, vitaminy B3 a C.

SLOŽENÍ

Sodium Lauroyl Glutamate, Talc, Nylon-6, Niacinamide, Maltodextrin, Allantoin, Salicylic Acid, Lipase, Subtilisin, Ascorbic Acid, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum), Limonene.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Heslem izraelské značky HL-labs je slogan „vždy aktivní“. Produkty jsou vyvíjené na bázi vysoce koncentrovaných aktivních složek, které
zrcadlí své výsledky s vysokou efektivou. Značka neustále přichází s novými postupy a inovativními řešeními. Krom samostatných
produktů HL-labs nabízí ucelené sady se zaměřením na konkrétní typ pokožky, které jsou u zákazníků velice oblíbené.