Circadia Komplex pro revitalizaci pokožky

Kód: CIR-006002
Solotop Beauty Tip
Značka: CIRCADIA
4 095 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Revita-Cyte Complex 

 

Revita-Cyte Complex Rejuvenating Complex je alternativou vitaminu A pro klienty, kteří nemohou užívat retinoidy. Tento komplex proti stárnutí dodává pokožce pružnost a hladkost a zjemňuje ji ihned po první aplikaci. Ideální pro použití s ​​naším SWiCH™ dermálním omlazovacím systémem.

Objem: 59 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revita-Cyte Complex je alternativou vitamínu A pro klienty, kteří mají při používání retinolů nepříznivé vedlejší účinky. Tento omlazující komplex pomáhá vyhladit a zpevnit pokožku. Hned po aplikaci pokožku zjemňuje. Ideální pro použití s dermálním omlazovacím systémem SWiCHTM Dermal Rejuvenation System.

Indikace podle typu pleti:
Ideální pro mdlou, suchou a hrubou pokožku s výraznými známkami stárnutí a poškozením UV-zářením.

Výhody:

Inovativní antioxidanty chrání před škodlivými vlivy životního prostředí a ultrafialového záření
Extrakt z kmenových buněk podporuje obnovu buněk
Peptidy stimulují regeneraci pokožky a podporují tvorbu pojivové tkáně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filozofie společnosti Circadia® se zaměřuje na cirkadiánní rytmy těla: přípravek během dne chrání pokožku před účinky faktorů životního prostředí a stimuluje proces obnovy během spánku.

Kosmeceutika Circadia® ve svém složení harmonicky spojuje technologii kmenových buněk, čisté rostlinné složky, vitamíny druhé generace a inovativní peptidové technologie pro komplexní péči a ošetření pleti. Produkty značky Circadia® jsou vhodné k léčbě mnoha kožních onemocnění, akné, suchosti, hyperpigmentace a růžovky a jsou účinné i pro omlazení pokožky.