Circadia Noční hydratační mléko pro problematickou pleť

Kód: CIR-004030
Solotop Beauty Tip
Značka: CIRCADIA
1 960 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Nighttime Control

 

Noční regenerační krém obsahuje vitamíny druhé generace, peptidy, antioxidanty a vitamín A. Krém optimalizuje cirkadiánní rytmy pleti, což podporuje efektivní omlazení pleti během noci.

Objem: 59 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noční pleťové mléko obsahuje speciální formu benzoylperoxidu: má menší velikost částic, což mu umožňuje proniknout do pórů a zapůsobit na propionovou bakterii, která je původcem akné. Tato forma benzoylperoxidu méně dráždí pokožku než tradiční formy BPO. Krém je ideální pro léčbu zánětlivého akné, protože benzoylperoxid 5% má keratolytický a antimikrobiální účinek, zabraňuje tvorbě pigmentových skvrn a zesvětluje pigmentaci po akné. Krém má lehkou texturu, okamžitě zmírňuje zánět, hydratuje a zabraňuje narušení ochranné bariéry. Výsledek – zdravá a ošetřená pokožka.

Indikace podle typu pleti:
Mastná pokožka se sklony k tvorbě akné.

Výhody:

Má protizánětlivý, baktericidní a keratolitický účine

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filozofie společnosti Circadia® se zaměřuje na cirkadiánní rytmy těla: přípravek během dne chrání pokožku před účinky faktorů životního prostředí a stimuluje proces obnovy během spánku.

Kosmeceutika Circadia® ve svém složení harmonicky spojuje technologii kmenových buněk, čisté rostlinné složky, vitamíny druhé generace a inovativní peptidové technologie pro komplexní péči a ošetření pleti. Produkty značky Circadia® jsou vhodné k léčbě mnoha kožních onemocnění, akné, suchosti, hyperpigmentace a růžovky a jsou účinné i pro omlazení pokožky.