Circadia Noční regenerace Plus

Kód: CIR-001090
Solotop Beauty Tip
Značka: CIRCADIA
2 450 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Night Time Repair Plus

 

Vysoce účinné složení tohoto produktu je určeno pro zvýšenné potřeby zralé pleti (35 +) a pleti se značným poškozením. Obsahuje vyšší procento vitamínu A, antioxidantů a peptidů než Nighttime Repair .

Objem: 59 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzorec noční obnovující péče + obsahuje více vitamínu A , antioxidantů a peptidů v porovnání s Nighttime Repair, proto je ideální pro klienty s velmi poškozenou pletí. Regenerační krém s retinolem 0,5 % bojuje s prvními známkami stárnutí. Odstraňuje suchost, hyperkeratózu, potlačuje glykaci, vyhlazuje vrásky a zpevňuje pokožku. Krém se také používá k léčbě akné a stop po akné. Snižuje viditelnost pórů, zlkidňuje pokožku, zmírňuje zánět. Výsledkem je zdravá a krásná pleť.

Indikace podle typu pleti:
Stárnoucí, poškozená pokožka.

Výhody:
• Vysoká koncentrace vitaminu A
• Posiluje proces obnovy buněk
• Účinně omlazuje
• Zvyšuje pružnost a elasticitu pokožky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filozofie společnosti Circadia® se zaměřuje na cirkadiánní rytmy těla: přípravek během dne chrání pokožku před účinky faktorů životního prostředí a stimuluje proces obnovy během spánku.

Kosmeceutika Circadia® ve svém složení harmonicky spojuje technologii kmenových buněk, čisté rostlinné složky, vitamíny druhé generace a inovativní peptidové technologie pro komplexní péči a ošetření pleti. Produkty značky Circadia® jsou vhodné k léčbě mnoha kožních onemocnění, akné, suchosti, hyperpigmentace a růžovky a jsou účinné i pro omlazení pokožky.