Circadia Lehký denní širokospektrý ochranný krém SPF 37

Kód: CIR-003065
Solotop Beauty Tip
Značka: CIRCADIA
1 855 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Light Day Sunscreen Broad Spectrum SPF-37

 

Krém má lehkou texturu a obsahuje extrakt z kultury kmenových buněk hroznů pro posílení fotoprotekce a zpomalení procesu stárnutí buněk. Rychle se vstřebává pokožkou a je určen pro každodenní použití. Krém Circadia obsahuje fotostabilizátor Solastay® S1 pro snížení citlivosti pokožky působením slunečních ochranných látek, oceněný v kosmetickém průmyslu. Inovativní antioxidanty Lipochroman-6™ a Preventheliay™ zabraňují poškození DNA proteinů vlivem ultrafialového záření.

Objem: 59 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denní ochranný krém byl vyvinut speciálně pro optimální ochranu pokožky před ultrafialovými paprsky a nepříznivými faktory životního prostředí. Obsahuje antioxidanty, hydrační a zklidňující složky.

Indikace podle typu pleti:
Pro všechny typy pleti.

Výhody:

Širokospektrální ochrana
Pro denní použití
Bezpečný a povolený k použití po peelingu, mikrodermabrazi, voskové depilaci a laserovém ošetření

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filozofie společnosti Circadia® se zaměřuje na cirkadiánní rytmy těla: přípravek během dne chrání pokožku před účinky faktorů životního prostředí a stimuluje proces obnovy během spánku.

Kosmeceutika Circadia® ve svém složení harmonicky spojuje technologii kmenových buněk, čisté rostlinné složky, vitamíny druhé generace a inovativní peptidové technologie pro komplexní péči a ošetření pleti. Produkty značky Circadia® jsou vhodné k léčbě mnoha kožních onemocnění, akné, suchosti, hyperpigmentace a růžovky a jsou účinné i pro omlazení pokožky.