Circadia Ochranný krém s antioxidanty

Kód: CIR-003006
Solotop Beauty Tip
Značka: CIRCADIA
1 856 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Glyco-Guard

 

Unikátní složení krému obsahuje biomolekuly a extrakt ze sladkého osmanthusu (aromatický olej), které zajišťují silnou antioxidační ochranu proti volným radikálům a předcházejí procesu glykace. Tento produkt účinně odstraňuje toxiny z buněk a omlazuje pokožku.

Objem: 59 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní složení krému zahrnuje biomolekuly a extrakt ze sladkého osmanthusu (aromatický olej), které zajišťují silnou antioxidační ochranu proti volným radikálům a předcházejí procesu glykace. Tento produkt účinně odstraňuje toxiny z buněk a omlazuje pokožku.

Indikace podle typu pleti:
Tento krém je vhodný zejména pro klienty s viditelnými známkami stárnutí.

Výhody:

Pečlivě vybrané biomolekuly zabraňují procesu glykace
Peptidy, rostlinné extrakty a oleje v krému poskytují antioxidační účinek, odstraňují toxiny a chrání pojivovou tkáň

Složení

Klíčové složky:

Benfotiamin
Zvyšuje hladinu thiamin pyrofosfátu (TPP) a reguluje tvorbu konečných produktů glykaсe.

Olej z rýžových otrub
Obsahuje peptid, který potlačuje aktivitu MMP (matrixové metaloproteinázy) a enzymů způsobujících destrukci kolagenu a elastinu.

Vitamín E (tokoferyl acetát)
Silný antioxidant rozpustný v tucích, který poskytuje ochranu buněčných membrán před vlivem volných radikálů.

SurviCode (Sodium Cocoyl Alaninate)
Přispívá k aktivizaci survivinu, sirtuinu-1, konnexinu-26, nidogenu, pleotrophinu a zajišťuje ochranu Langerhansových buněk, podporuje jejich dlouhověkost a zlepšuje mezibuněčnou komunikaci.

Extrakt z květů osmanthusu vonného (DermalRx LuShield)
Odstraňuje příčiny glykace a zabraňuje oxidačnímu stresu, chrání biomolekuly před prvky glykace a zánětu a rovněž předchází zvýšení hladiny cukru a tím následující glykaci.

Matrixyl™ Synthe®‘6 (Palmitoyl tripeptid-38)
Stimuluje produkci šesti látek potřebných k obnově pokožky, včetně kolagenu a elastinu.

Dekarboxi karnosin (Alistin)
Tato složka odpovídá za antiglykaci, transglykaci a má antioxidační vlastnosti.

Bis-ethylhexyl hydroxid methoxybenzylmalonát (RonaCare AP)
Bojuje proti oxidačnímu stresu, posiluje ochranu proti UV-záření a zabraňuje tvorbě volných radikálů.

Alpaflor ABI Complex AO
Komplex chrání DNA, napomáhá hojení ran a reepitelizaci, obsahuje antioxidanty, kyselinu chlorogenovou a její deriváty, fenylethanoidy, flavonoidy, taniny a iridoidy.

 

Složení:
Aqua/Water, Hydrogenated Polyisobutene, Polysilicone-11, Laureth-12, PEG-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Sodium Cocoyl Alaninate, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Panthenol, Osmanthus Fragrans Flower Extract , Hydroxypropyl Cyclodextrin, Pamitoyl Tripeptide-38, Decarboxy Carnosine HCL, Butylene Glycol, Glycerin, Peucedenanum Ostruthium Leaf Extract, Buddleja Davidii Leaf Extract, Artemisia Umbelliformis Extract, Palm (Elaeis Guineensis) Oil, Benfotiamine, Carbomer, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Sodium Metabisulfite.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filozofie společnosti Circadia® se zaměřuje na cirkadiánní rytmy těla: přípravek během dne chrání pokožku před účinky faktorů životního prostředí a stimuluje proces obnovy během spánku.

Kosmeceutika Circadia® ve svém složení harmonicky spojuje technologii kmenových buněk, čisté rostlinné složky, vitamíny druhé generace a inovativní peptidové technologie pro komplexní péči a ošetření pleti. Produkty značky Circadia® jsou vhodné k léčbě mnoha kožních onemocnění, akné, suchosti, hyperpigmentace a růžovky a jsou účinné i pro omlazení pokožky.