Circadia Ochranný krém s antioxidanty

Kód: CIR-003006
Solotop Beauty Tip
Značka: CIRCADIA
2 310 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Glyco-Guard

 

Unikátní složení krému obsahuje biomolekuly a extrakt ze sladkého osmanthusu (aromatický olej), které zajišťují silnou antioxidační ochranu proti volným radikálům a předcházejí procesu glykace. Tento produkt účinně odstraňuje toxiny z buněk a omlazuje pokožku.

Objem: 59 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní složení krému zahrnuje biomolekuly a extrakt ze sladkého osmanthusu (aromatický olej), které zajišťují silnou antioxidační ochranu proti volným radikálům a předcházejí procesu glykace. Tento produkt účinně odstraňuje toxiny z buněk a omlazuje pokožku.

Indikace podle typu pleti:
Tento krém je vhodný zejména pro klienty s viditelnými známkami stárnutí.

Výhody:

Pečlivě vybrané biomolekuly zabraňují procesu glykace
Peptidy, rostlinné extrakty a oleje v krému poskytují antioxidační účinek, odstraňují toxiny a chrání pojivovou tkáň

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filozofie společnosti Circadia® se zaměřuje na cirkadiánní rytmy těla: přípravek během dne chrání pokožku před účinky faktorů životního prostředí a stimuluje proces obnovy během spánku.

Kosmeceutika Circadia® ve svém složení harmonicky spojuje technologii kmenových buněk, čisté rostlinné složky, vitamíny druhé generace a inovativní peptidové technologie pro komplexní péči a ošetření pleti. Produkty značky Circadia® jsou vhodné k léčbě mnoha kožních onemocnění, akné, suchosti, hyperpigmentace a růžovky a jsou účinné i pro omlazení pokožky.