💐Ke Dni matek s kódem SOLO15 - sleva 15 % na Váš nakup *nevztahuje se na již zlevněné produkty .💐

iS Clinical C Eye Serum Advance+ - Sérum na pleť kolem očí s vitamínem С Edvans+ 15 ml

Kód: 1212.015
Beauty Tip Zimní TOP
Značka: IS CLINICAL
2 125 Kč
Skladem
Možnosti doručení

C eye serum advance 15 ml

 

 

REGENERACE, HYDRATACE, OMLAZENÍ


Efektivní a jemně účinkující složení séra bojuje proti otokům a vráskám kolem očí. Napomáhá k odstranění tmavých kruhů pod očima, zlepšuje zbarvení a texturu pokožky, je silným ochranným prostředkem před volnými radikály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝHODY:

• Tonizace, záření pleti, anti-aging
• Odstranění tmavých kruhů pod očima
• Zmírnění otoků pod očima
• Zmírnění „husích tlapek“
• Velice účinná antioxidační ochrana
• Stimuluje tvorbu kolagenu
• Jako příprava pokožky (30 dní před)
před estetickými procedurami
• Zajišťuje UV ochranu
• Pokročilý vzorec vitamínu C

INDIKACE:

• Pro všechny typy pleti
• Vrásky perorbitálních partií
• Tmavé kruhy kolem očí
• Snížení elasticity
• Tenká pleť
• Před a po procedurní ošetření

POPIS
Jemné sérum od světle žluté do jantarové barvy

OBJEMY PRO MALOOBCHODNÍ PRODEJ
15 ml

DÁVKOVÁNÍ
1-2 kapky na jednu aplikaci

KLIČOVÉ AKTIVNÍ LÁTKY

 

Kyselina hyaluronová 40.0%
Hydratační látka. Má hydrofilní účinky — udržuje vláhu v pokožce hmotou 1800krát větší, než její vlastní molekulová hmotnost.

Kyselina L-askorbová
(vitamín С) 7.5%

Stabilizovaný vzorec kyseliny L-askorbové zajištuje optimální vstřebávání a pronikání. Silný antioxidant chrání před fotostárnutím a efektivně účinkuje proti zánětům. Napomáhá kolagenogenéze a má hojící účinek.

Sulfát zinku 2.0%
Antioxidant, zajišťuje ochranu přes fotostárnutím, urychluje procesy hojení ran, zvyšuje imunní funkce organismu, snižuje riziko vzniku nádorových onemocnění kůže.

Tripeptid -1 mědi
(bioidentický růstový faktor)

Stimuluje syntézu kolagenu kožními fibroblasty, zvyšuje akumulaci proteinů, glukosaminoglykanů (ve dvoufázové duze) a DNA v místě dermálních poškození. Podporuje syntézu dekorinu, což je protein známý svou schopností regulovat proces hromadění kolagenu.

SLOŽENÍ

 

Water/Aqua/Eau, Sodium Hyaluronate, Ascorbic Acid, Propylene Glycol, Zinc Sulfate, Dextrin, Tripeptide-1, Bioflavonoids, Polyporus Umbellatus (Mushroom) Extract,Phenoxyethanol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost je výrobcem kosmeceutiky farmaceutické třídy zpracování , což je prokázáno klinickými a praktickými výsledky. Přípravky kalifornské laboratoře, vyráběné pod značkou iS CLINICAL®, jsou uznávány mnoha experty z oblasti kosmetologie a estetické medecíny.

Mezinárodní tým profesionálů společnosti Innovative Skincare® zahrnuje pod jednou střechou odborníky z oblasti farmakologie rostlin, molekulární biologie, biochemie a medicíny. Výsledkem jejich společné práce a výzkumu jsou dosažení v oblasti péče o pleť a anti-aging medicíny.

Léčebnou kosmeceutiku iS CLINICAL® nabízí svým zákazníkům přední dermatologové, plastičtí chirurgové, zdravotnická centra, salóny krásy a experti, jejichž oborem je péče o pleť po celém světě.
Universální série kosmeceutiky
Při vytváření série kvalitních přípravků péče o pleť pro čištění, hydrataci a ochranu před sluncem, odborníci Innovative Skincare® používají nejnovější, klinicky schválené látky a ingredience, které jsou na kosmetickém trhu už přes deset let.

Série výrobků se pravidelně obnovuje a doplňuje se. Přidávají se přípravky, určené pro regeneraci a prevenci. Je to nová generace přípravků péče o pleť, kterou je možné snadno kombinovat a používat při různých ošetřeních.

Filozofie společnosti
Innovative Skincare® vyrábí kosmetické přípravky, které zlepšují fyzický a emoční komfort lidí v celém světě. Společnost se drží nejvyšších etických a obchodních standardů, podporuje a rozvíjí vědu v oblastí péče o pleť.

Nezbytnou součástí filozofie společnosti je přání pomáhat lidem. Innovative Skincare® jsou zakladateli, sponzory a partnery mnoha dobročinných programů a akcí. Zvláštní místo zaujímá projekt iS CANCER CARE™, zaměřený na zlepšení kvality života pacientů, kteří jsou v průběhu léčby onkologických onemocnění.

Vyrobeno v Kalifornii
Společnost Innovative Skincare® je hrdá na to, že má možnost samostatně vyrábět, vylepšovat a distribuovat svou produkci. Právě toto dovoluje kontrolovat kapacitu výroby, obsah a kvalitu výrobků.