Zdravé srdce a tělesná kondice HEALTH - Omega complex WeCare

Kód: 8594213570129
690 Kč
Skladem
Možnosti doručení

60 kepslí v balení

Objevte sílu koncentrovaného množství omega 3-6-7-9 a dalších složek pro podporu vašeho kardiovaskulárního zdraví. Měkké tobolky plné jedinečného složení olejů, vitamínů a extraktů s garantovanou účinností společně násobí své účinky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benefity:

  • Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi
  • Chrání mozek, srdce a cévy
  • Podporuje vitalitu buněk a tkání
  • Podporuje imunitní systém
  • Pro správnou funkci kostí, zubů a svalů

Klíčové složky:

Lososový olej:
Losos obecný je jedním z nejkvalitnějších zdrojů omega-3 mastných kyselin, které mají blahodárný vliv na správné fungování kardiovaskulárního systému. Pomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi a snižuje riziko aterosklerózy (hromadění tuku v cévách), čímž naše tělo chrání před vznikem srdečního infarktu a mrtvice. Lososový olej má rovněž významné protizánětlivé účinky, zlepšuje kognitivní funkce mozku a v neposlední řadě zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů, kůže a očí.

Olivový olej:
Již staří Řekové mluvili o olivovém oleji jako o elixíru mládí a zdraví. Nejnovější výzkumy jeho proslulé vlastnosti potvrzují. Užívání většího množství olivového oleje snižuje riziko úmrtí na kardiovaskulární onemocnění, rakovinu, neurodegenerativní onemocnění i respirační onemocnění.

Pupalkový olej:
Olej získávaný ze semen pupalky dvouleté obsahuje vysoký podíl esenciálních omega-6 mastných kyselin, především kyseliny linolenové a gama linolenové. Ty společně s omega-3 mastnými kyselinami přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a chrání naše srdce. Pupalkový olej se rovněž využívá k hojení ran, při menstruačních potížích, k posílení imunity a pomáhá udržovat pleť, vlasy a nehty krásné a zdravé.

Vitamin D3:
Hlavním zdrojem tohoto pro tělo velmi důležitého vitamínu je jeho produkce v kůži, kde vzniká působením UV záření. Velká část populace trpí jeho významným nedostatkem, proto je důležité jej vhodným způsobem suplementovat. Vitamin D je v těle odpovědný za vstřebávání minerálů do kostí, podílí se na správném fungování imunitního systému a snižuje riziko nádorových onemocnění a rozvoje metastáz. Podle nejnovějších zjištění funguje vitamin D v prevenci mnoha, zejména respiračních, onemocnění.

Astaxanthin:
Tento přírodní karotenoid produkovaný řasou Haematococcus pluvialis, je dosud nejsilnější známý antioxidant. Chrání buňky před působením nestabilních volných radikálů, jež tkáním způsobují oxidativní stres, poškozují DNA a mohou vést k chronickým onemocněním. Astaxanthin je velmi výhodnou látkou pro aktivní život - pomáhá zvýšit vytrvalost a sílu a snižuje únavu.

Celkový obsah účinných látek v 1 denní dávce:

Složení 2 kapslí:
Obsah účinných látek2 kapsle% RHP*     Lososový olej1 500 mg- z toho omega-3 kyselina eikosapentaenová (EPA)240 mg- z toho omega-3 kyselina dokosahexaenová (DHA)150 mg- z toho omega-7 mastné kyseliny90 mg- z toho omega-9 mastné kyseliny90 mgOlivový olej441 mg- z toho omega-9 mastné kyseliny246 mgPupalkový olej100 mg - z toho omega-6 mastné kyseliny75 mgAstaxanthin20 µgVitamín D35 µg (200 IU)100*%RHP = referenční hodnota příjmu. Doporučená denní dávka odpovídá 2 kap
slím.

Dávkování:

2 kapsle denně, dostatečně zapijte vodou.

Upozornění:

Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před světlem, teplem, mrazem a vlhkostí. Po otevření skladujte na suchém místě do 25 °C, pečlivě uzavřené a spotřebujte do 3 měsíců. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným užíváním nebo skladováním.

Složení:

Lososový olej, hovězí želatina, olivový olej, zvlhčující látka glycerol, olej ze semen pupalky dvouleté, voda, extrakt Haematococcus pluvialis (10 % astaxanthinu), cholekalciferol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WeCare, aneb účinná péče o vaše zdraví.

V dnešním uspěchaném tempu moderního života často zanedbáváme vlastní zdraví a péči o sebe sama. Neposkytujeme tělu potřebnou kvalitní a vyváženou stravu a mnohdy přehlížíme důležitost prevence. Proto jsme byly vyvinuty výživové doplňky nové generace WeCare. Receptury byly navrženy bez jakýchkoli limitů s použitím těch nejkvalitnějších surovin pro zajištění maximální účinnosti. Značka jde cestou inovace a její vývoj nikdy neustává. Nepoužívá běžné suroviny, používá jen ty nejkvalitnější. Nespoléhá na sílu jedné látky, receptury jsou vždy komplexní a díky tomu účinné.

Každý z produktů prochází náročným procesem vývoje, testování a schvalování, a to vše pod dozorem expertního týmu odborníků. WeCare používá výhradně ingredience, které byly testovány třetí stranou a jsou podpořeny klinickými studiemi.