💐Ke Dni matek s kódem SOLO15 - sleva 15 % na Váš nakup *nevztahuje se na již zlevněné produkty .💐

Sada č.2

Kód: 2340
5 500 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
  • Praxis proteoglicanos classic s SPF 6 amp.
  • Circadia Amandola Milk Cleanser | Mandlové čisticí mléko
  • CHRISTIAN BRETON Liftox anti-aging krém Liftox Cream

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praxis proteoglicanos classic s SPF 6 amp.

Rychlá hydratace a lifting, okamžitý efekt rozzářené pokožky. Proteoglykany jsou strukturálními složkami mezibuněčné hmoty. Stimulují produkci kolagenu a elastinu. Přímo se podílí na tvorbě turgoru r:zných tkání. Je nedílnou součástí molekularního síta v mezibuněčné hmotě a zabraňují šíření patogenních mikroorganism:. Uklidnují pokožku a zabraňují předčasnému stárnutí . Vitamin C je silný antioxidant, má protizánětlivý účinek, posiluje stěny krevních cév, rozjasňuje a dodává rozzářený vzhled pokožce, podílí se na tvorbě kolagenu. Odstraňuje toxiny a reguluje metabolismus.

Circadia Amandola Milk Cleanser | Mandlové čisticí mléko

Obsahuje kyseliny mléčnou a mandlovou, které šetrně exfoliují, čistí, hydratují a rozjasňují poškozenou pokožku.Indikace podle typu pleti: Vyhovuje klientům s hyperpigmentací, věkovými změnami a suchou pokožkou.

CHRISTIAN BRETON Liftox anti-aging krém Liftox Cream

Liftox Cream zmírňuje vzhled vrásek a mimických linek. Zjemňující účinky tohoto botoxu-podobného krému pomáhá relaxovat svaly pro neutralizaci výrazových linek. Pokožka vypadá viditelně mladší a vrásky jsou zmírněny. Zlepšuje texturu kůže a viditelně rozjasňuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: