Praxis proteoglicanos oil free zelené ampule bez oleje pro hydrataci pleti 1 ks

Kód: 3564
175 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Praxis ampule s proteoglycany oil free zelené 1 ks.

 

Praxis ampule oil free jsou indikovány pro smíenou, mastnou, citlivou nebo reaktivní pokoku, jejich ultra-lehká textura hydratuje, aniž by zanechala mastný pocit.

Ampule Praxis obsahují lipozomové jablené kmenové buky, které stimulují proces obnovy bunk epidermis a sniují hloubku vrásek.
Virginian Hammamelis má stahující úinek, uzavírá póry a sjednocuje tón.
Chondrus crispus, je antioxidaní, uklidující a má ochranný inek, chrání pokoku ped dehydratací.

Sniují a zabraují stárnutí kůže zpsobené plynutím asu a psobením sluneního záení. Pokoka je hydratovaná a získává hladkost, prunost a pevnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚČINKY OKAMŽITÝCH PROTEOGLYKANŮ:

Mohou bt pouity jako okamitý zdroj, pokud chcete dát vzhled hladkosti a rozzáení.

DLOUHODOBÉ: Postupné odstraování vrásek, ásteně couvání strukturální pokození a zpomalování procesu stárnutí pokoky.

Tento efekt je zvlátě patrný na úrovni vzhledu pokoky a mechanickch vlastností: REAFIRMAN A HYDRATACE.

AKTIVNÍ SLOŽKY

Rozpustné proteoglykany (rostlinný pvod).
Proteoglykany jsou p
irozené makromolekuly, které se vyznaují tím, e: obnovují buky epidermis, aktivují metabolismus pojivové tkáně kůže, pispívají k udrení mechanickch funkcí pokoky a udrují její úroveň hydratace pro její velkou schopnost zadrovat vodu. Antiaging.

Vitamin C- stabilizován. Jedná se o fosfátova esterová sl od stabilní kyseliny askorbové až po oxidaci, která se psobením koních enzymů transformuje na biologicky aktivní kyselinu askorbovou. Antioxidaní.

Vitamin F. Sada esenciálních mastnch kyselin, které nemohou bt syntetizovány v tle. Poskytuje esenciální mastné kyseliny regulací hydratace pokoky. Poskytuje prunost, emoliscience a vitalitu ve staré pleti.

Lipozomové jablené kmenové buky. Stimulují proces obnovy bunk epidermis a sniují hloubku vrásek.

Vitamin E. Silný antioxidant, který je umocnný vitaminem C. Chrání pokoku a zlepuje prunost, sniuje vrásky a jizvy. Zabrauje solárnímu erytému a tvorbě lipofusinu koních skvrn.

Lísková voda. Pírodně stahující a tónování. Proti stárnutí a antioxidaní úinek. Stimuluje krevní obh v kůži, s protizántlivm úinkem, který zabrauje rozbití kapilár, pomáhá uzavít otevené póry a pupínky poskytující maximální hydrataci pokoky.

ervené moské asy (Chondrus crispus). Posiluje hydrolipidovou vrstvu pokoky a chrání ped dehydratací. Antioxidaní, zmkující, ochranný a zmkující úinek.

Propilenglycol. Jedná se o sloku pouívanou k usnadnní pronikání do dermis jinch aktivních sloek.

Neobsahuje parabeny (pouze fenoxyenol).

Jak používat

Ped otevením protepejte ampuli. Aplikujte produkt na istou pokoku oblieje a krku lehkou masáí, která usnaduje její vstebávání.
Po p
ti minutách aplikujte obvyklý krém nebo make-up. Může bt pouit s technikami pouívanmi v estetice, jako je Dermapen, elektroforéza, elektroporace atd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Praxis je ve své oblasti naprosto ikonickou záležitostí. Klíčovým pojmem jsou legendární skleněné ampulky se zázračným obsahem
uvnitř. Španělské laboratoře Praxis jsou na světovém trhu už 25 let a za tu dobu vyvinuly řadu špičkových dermatologických produktů. Alfou
značky jsou bezkonkurenční ampule Proteoglicanos. Proteoglykany jsou v podobě 4 druhů a poskytují nenahraditelnou péči o pokožku. Sérii
Praxis Classic s UV filtrem pro suchou a přecitlivělou pokožku nominujeme do role nejlepšího produktu za rok 2021 a vypadá to, že si tento
status udrží i letos. Značka Praxis nabízí také hodnotné ampulky s vitamínem C, ampule oil free pro mastnou pleť a ampulky pro muže. Značka
Praxis ve své filozofii myslí také na udržitelnost. Ampule jsou vyrobené z tmavého skla, vložené do papírové krabičky. Tmavé sklo navíc zvyšuje
účinnost a trvanlivost produktu.