💐Ke Dni matek s kódem SOLO15 - sleva 15 % na Váš nakup *nevztahuje se na již zlevněné produkty .💐

Praxis Classics modré 24 amp. + Vit. C 24 amp. + Oil free 24 amp.

Kód: P09AX/P07AX/P05AX
Tip
Značka: PRAXIS
8 085 Kč –20 %
Praxis Classics modré 24 amp. + Vit. C 24 amp. + Oil free 24 amp.
8 085 Kč –20 % 6 399 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Praxis Classics modré 24 amp. + Vit. C 24 amp. + Oil free 24 amp. 

 

Praxis modré ampule pro hydrataci a lifting pleti proteoglicanos

Rychlá hydratace a lifting, okamžitý efekt rozzářené pokožky. Proteoglykany jsou strukturálními složkami mezibuněčné hmoty. Stimulují produkci kolagenu a elastinu. Přímo se podílí na tvorbě turgoru r:zných tkání. Je nedílnou součástí molekularního síta v mezibuněčné hmotě a zabraňují šíření patogenních mikroorganism:. Uklidnují pokožku a zabraňují předčasnému stárnutí. Vitamin C je silný antioxidant, má protizánětlivý účinek, posiluje stěny krevních cév, rozjasňuje a dodává rozzářený vzhled pokožce, podílí se na tvorbě kolagenu. Odstraňuje toxiny a reguluje metabolismus

Praxis ampule s proteoglycany s vitamínem C

Proteoglicanos s vitamínem C Hydratuje, rozjasňuje, obnovuje plet' Má antioxidační účinky Pro všechny typy pleti 15% vitamín C, 3% proteoglykany, Q10, opravný vitaminový komplex, Přípravek proti stárnutí pro každodenní použití, ve dne i v noci nebo jako jednorazové ošetření. Na předcházet vzniku nových. Přispívá k viditelné transformaci pokožky a zajišťuje rovnoměrný tón pleti.

Praxis ampule oil free 

Indikovány pro smíenou, mastnou, citlivou nebo reaktivní pokoku, jejich ultra-lehká textura hydratuje, aniž by zanechala mastný pocit.

Ampule Praxis obsahují lipozomové jablené kmenové buky, které stimulují proces obnovy bunk epidermis a sniují hloubku vrásek.
Virginian Hammamelis má stahující úinek, uzavírá póry a sjednocuje tón.
Chondrus crispus, je antioxidaní, uklidující a má ochranný inek, chrání pokoku ped dehydratací.

Sniují a zabraují stárnutí kůže zpsobené plynutím asu a psobením sluneního záení. Pokoka je hydratovaná a získává hladkost, prunost a pevnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚČINKY OKAMŽITÝCH PROTEOGLYKANŮ:

Mohou bt pouity jako okamitý zdroj, pokud chcete dát vzhled hladkosti a rozzáení.

DLOUHODOBÉ: Postupné odstraování vrásek, ásteně couvání strukturální pokození a zpomalování procesu stárnutí pokoky.

Tento efekt je zvlátě patrný na úrovni vzhledu pokoky a mechanickch vlastností: REAFIRMAN A HYDRATACE.

AKTIVNÍ SLOŽKY

Rozpustné proteoglykany (rostlinný pvod).
Proteoglykany jsou p
irozené makromolekuly, které se vyznaují tím, e: obnovují buky epidermis, aktivují metabolismus pojivové tkáně kůže, pispívají k udrení mechanickch funkcí pokoky a udrují její úroveň hydratace pro její velkou schopnost zadrovat vodu. Antiaging.

Vitamin C- stabilizován. Jedná se o fosfátova esterová sl od stabilní kyseliny askorbové až po oxidaci, která se psobením koních enzymů transformuje na biologicky aktivní kyselinu askorbovou. Antioxidaní.

Vitamin F. Sada esenciálních mastnch kyselin, které nemohou bt syntetizovány v tle. Poskytuje esenciální mastné kyseliny regulací hydratace pokoky. Poskytuje prunost, emoliscience a vitalitu ve staré pleti.

Lipozomové jablené kmenové buky. Stimulují proces obnovy bunk epidermis a sniují hloubku vrásek.

Vitamin E. Silný antioxidant, který je umocnný vitaminem C. Chrání pokoku a zlepuje prunost, sniuje vrásky a jizvy. Zabrauje solárnímu erytému a tvorbě lipofusinu koních skvrn.

Lísková voda. Pírodně stahující a tónování. Proti stárnutí a antioxidaní úinek. Stimuluje krevní obh v kůži, s protizántlivm úinkem, který zabrauje rozbití kapilár, pomáhá uzavít otevené póry a pupínky poskytující maximální hydrataci pokoky.

ervené moské asy (Chondrus crispus). Posiluje hydrolipidovou vrstvu pokoky a chrání ped dehydratací. Antioxidaní, zmkující, ochranný a zmkující úinek.

Propilenglycol. Jedná se o sloku pouívanou k usnadnní pronikání do dermis jinch aktivních sloek.

Neobsahuje parabeny (pouze fenoxyenol).

Jak používat

Ped otevením protepejte ampuli. Aplikujte produkt na istou pokoku oblieje a krku lehkou masáí, která usnaduje její vstebávání.
Po p
ti minutách aplikujte obvyklý krém nebo make-up. Může bt pouit s technikami pouívanmi v estetice, jako je Dermapen, elektroforéza, elektroporace atd.

SLOŽENÍ: propylenglykol, voda, nátrium askorbát fosfát, ethylhexyl methoxycinnamát, oktokrylen, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, hydrolyzovaný sójový protein, benzofenon-3, kaprylový triglycerid, glyceryl arachidonát, glyceryl linoleát, glyceryl linolenát, tokoferylacetát, kukuřičný olej, olej ze semen rosa moschata, olej ze semen slunečnice, extrakt rosmarinu, dvojsodný EDTA, BHT, ethylhexylglycerin, fenoxyethanol, alkohol denat, xantanová guma, polyakrylamid, C12-14 isoparafin, laureth-7, kyselina citronová, parfém, limonen. 

Doplňkové parametry

Kategorie: PRAXIS
Dle účinku: Intenzivně hydratující, Zklidňující, Obnovující a regenerační, Omlazující a liftingový, Vyživující
Obsahuje: Vitamín C, SPF, Proteoglykany
Typ pleti: všechny typy pleti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Praxis je ve své oblasti naprosto ikonickou záležitostí. Klíčovým pojmem jsou legendární skleněné ampulky se zázračným obsahem
uvnitř. Španělské laboratoře Praxis jsou na světovém trhu už 25 let a za tu dobu vyvinuly řadu špičkových dermatologických produktů. Alfou
značky jsou bezkonkurenční ampule Proteoglicanos. Proteoglykany jsou v podobě 4 druhů a poskytují nenahraditelnou péči o pokožku. Sérii
Praxis Classic s UV filtrem pro suchou a přecitlivělou pokožku nominujeme do role nejlepšího produktu za rok 2021 a vypadá to, že si tento
status udrží i letos. Značka Praxis nabízí také hodnotné ampulky s vitamínem C, ampule oil free pro mastnou pleť a ampulky pro muže. Značka
Praxis ve své filozofii myslí také na udržitelnost. Ampule jsou vyrobené z tmavého skla, vložené do papírové krabičky. Tmavé sklo navíc zvyšuje
účinnost a trvanlivost produktu.