Sada ORising3Actions Orising

Kód: OR2020B
2 160 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Orising Orising3Actions Box

Chemické ošetření (barvení, odbarvování a trvalá) a atmosférické látky způsobují změny na struktuře vlasu, a to jak na vnější kutikule, tak ve vnitřní kůře. Vlasy, které nejsou správně ošetřeny, se stávají matnými, křehkými, méně pružnými a citlivějšími na vlhkost a vypadají krepatě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Restrukturalizační kúra ORising3Actions šampon 250 ml a maska 125 ml představuje jedinečné řešení, jak mít plné, pružné a lesklé vlasy během jediného ošetření.
ORising3Actions totiž působí restrukturalizačně díky přítomnosti směsi rostlinných proteinů s různou molekulovou hmotností, která umožňuje působit jak na úrovni vnitřní kůry, tak na úrovni vnější kutikuly.

Složení je obohaceno o olej Babassu a máslo Murumuru, které se získávají z plodů dvou druhů palem pocházejících z Amazonie. Tyto oleje tradičně používají místní ženy pro lesklé a zdravé vlasy.

Aktivní složky:

  • Rostlinné bílkoviny: restrukturalizační vlastnosti
  • Olej z jader babassu: zvláčňující, vyživující a rozjasňující účinky
  • Máslo ze semínek Murumuru: hydratační účinky, dokáže vlasy vyživit, aniž by je zatížil
  • Olej ze semen jojoby: přírodní antibakteriální, rozjasňující, posilující a pružný účinek
  • Biologický extrakt z otrub Avena Sativa: hydratační, zklidňující a antioxidační vlastnosti
  • Biologický výtažek z přesličky rolní: mineralizující, elastické a čisticí účinky
  • Extrakt z listů zeleného čaje: antioxidační, protizánětlivé a kožní maz regulující účinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka ORISING začala na kosmetickém trhu působit již v roce 1998. Vyvíjí profesionální péči o vlasy, založenou na přírodních účinných látkách s vysokou koncentrací. Cílem značky je nabízet na trhu trichologické produkty vysoké profesionality. Značka rychle rozvinula svůj trh ve 40 zemích Evropského společenství i mimo Evropu, včetně Ruska, Ukrajiny, Turecka, Kazachstánu, Saúdské Arábie, Kuvajtu, Singapuru a Austrálie.

Výrobky ORISING jsou vždy v popředí svého druhu a úspěšně se prodávají ve specializovaných vlasových klinikách, v trichologických centrech, kadeřnických salonech vysoké úrovně, v lékárnách a parfumeriích. Jejich kvalita je oceňována po celém světě.