Sada č.7

Kód: 2355
3 440 Kč
Skladem
Možnosti doručení
  • Inovativní kolagen “D-Lab Absolu de Collagène”
  • Hyaluronic Komplex “Absolu hyaluronique”
  • Praxis proteoglicanos classic s SPF 6 amp.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní kolagen “D-Lab Absolu de Collagène”

Inovativní a patentovaný kolagen, jehož proporce kolagenu a elastinu, shodné s rozměry naší dermy. Díky svým silným antioxidačním vlastnostem je derma chráněna před poškozením životního prostředí a pokožka znovu získává pevnost a pružnost.

Hyaluronic Komplex “Absolu hyaluronique”

Kompletní spektrum kyselin hyaluronových působí synergicky tak, aby dokonale splňovaly potřeby pokožky. Tato aktivní složka, přírodní a veganská,váže vodu na kožní buňky, aby vyplnila vrásky a jemné linie. Pokožka je tak vypnutá a pružná.

Praxis proteoglicanos classic s SPF 6 amp.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přední francouzská nutriční kosmetika D-LAB vznikla z přesvědčení, že doplňky stravy mohou být součástí každodenní péče o zdraví. Jedná se o vysoce účinné a cílené doplňky, které podporují krásu zevnitř a zlepšují tak kvalitu pleti či vlasů, pomáhají s hubnutím a formováním postavy nebo vrací do formy maminky po porodu a kojení. Jedině D-LAB nabízí opravdu vysoké koncentrace výtažků bylin, ovoce a dalších přírodních složek uspořádaných do kvalitních originálních receptur. Právě odborné znalosti a vysoká kvalita a účinnost ověřená klinickými testy řádí D-LAB na vrchol přírodních doplňků stravy napomáhající vaší kráse.